Simone Biles, mistrzyni olimpijska w gimnastyce sportowej w Rio 2016

Gimnastyka Artystyczna
Gimnastyka Artystyczna
Listopad 3, 2015
Gimnastyka artystyczna
Zalety gimnastyki artystycznej
Czerwiec 9, 2016
Simone Biles

 

Simone Biles rozszerzył magiczny krąg, w który mieszkał na trzyletni okres ich tylko 19 lat, tytuł olimpijskiego prywatna gimnastyka, bydła, z adekwatności przytłaczająca: 2,100 punktów, więcej miejsca, zarejestrowanego w historii Gry. Inne zdjęcie 2 zdjęcie To drugie złoto gimnastyczka stanów ZJEDNOCZONYCH w Rio de Janeiro, gdzie może być jeszcze w trzech innych konkurencyjnych urządzeń. Olimpijska zdobyła 62,198 punktów. Srebrny medal był dla partnera Alexandra Raisman (60,098) i brąz dla rosyjskiej Aliya Mustafina (58,665), który stał się liderem, ale nie wytrzymał tempa amerykańskie. Do tego dnia, większa odległość pomiędzy złoty i srebrny Olimpijski stanowiły 1,4%, że Korona Vera Caslavska wyprowadził sowieckie Zinaida Voronin w 1968 roku.

Brąz dla rosjanki Aliya Mustafina

Aliya Mustafina

Biles, z paznokciami, i oczy, malowane złoty, nakazał dziś na promenadzie tych nagrań. Olimpijska zasługują na wysokie oceny finału w skokach, panele i podłogi. Tylko zachwiał się, jak zwykle, asymetryczne. Podszedł z pierwszego ćwiczenia, skok dwa piruety i średnią oceną ” z 15,866. Trudność polegała na maksymalnej i dał mu lepszą punktację, choć w dwóch kroków na wyjściu. Mustafina, z podwójną pirouette padnie, pozostał na 15,200. Rosjanka wykorzystała tym lepiej przyrząd, asymetryczne (15,666), co pokrywa się z najgorszych dni roboczych (14,966), aby dać sobie małą przyjemność przybyć w Ekwador klasyfikacja w głowę. 34 tysięcznych, ale z przodu. Podczas gdy tam trwał spór. Dni roboczych otworzył panel, urządzenie, w którym dwukrotnie mistrzyni świata, realizacja maksymalnego wymagania, które przygotował dla Rzeki. Grupy z 15,433, STANY zjednoczone nawet złożył pozew, aby wyszedł notatkę, ale sędziowie nie uznali. Rosjanka nie mógł dać mu repliki.

Pozostał w 13,866 po kilku równowagi, położył na tacę dni roboczych nazwa i przy okazji dostarczyła Raisman szansę walczyć o srebro. W wiecznie poważny Mustafina i zawsze z uśmiechem dni roboczych traktowali gleby z się zdecydował. Mustafina, który wygrał cztery złote medale w Londynie w 2012 roku, oskarżył cios i pozostał w 13,933 punkty na podłogę. Ani Raisman, mistrzyni olimpijska w Londynie i zawsze wypadniesz w glebie, ani dni roboczych, mistrz świata, były małe problemy, aby zapewnić 1-2 dla USA. Za chińskie Shang Chunsong i Wang Yang i kanady woman Elizabeth Black zajął siódme miejsce w finale wenezuelskiej Jessica Lopez (57,966). Gimnastyka bierze się teraz dwa dni odpoczynku w Rio, zanim decydować między niedziela i wtorek końcowych urządzeń.

Ida
Ida

Komentarze są wyłączone.